filmy i prezentacje

Strony: 1 2 3 Następna »
filmy i prezentacje
ENERGOTYTAN zestaw do obróbki kabli SN E-003

W skład zestawu E-003 wchodzą:

- korowarka M-500 do usuwania powłoki zewnętrznej i zdejmowania izolacji żyły roboczej

- korowarka S-490 do zdejmowania EKRANU PÓŁPRZEWODZĄCEGO z przewodów średniego i wysokiego napięcia o średnicy od 10 do 50 mm (35 mm² - 630 mm²)

ENERGOTYTAN, PRASKA AKUMULATOROWA PHE-CK-14

Szybka praska dwubiegowa z obrotową 180°, otwieraną głowicą hydrauliczną i automatycznym zaworem zwrotnym ciśnienia.
Możliwość przerwania operacji na każdym etapie.
Wyposażona w akumulator : 14,4 V / 3,0 Ah NiMH oraz ładowarkę: 30 min / 70 min z możliwością zasilania sieciowego 230V, matryce serii M22 (Cu/Al 300 mm² ) W zestawie: praska, walizka,akumulator, ładowarka
ENERGOTYTAN E-AC ZACISKARKI PNEUMATYCZNE DO TULEJEK KABLOWYCH

Zaciskarki pneumatyczne w przeciwieństwie do tradycyjnych narzędzi, umożliwiają szybkie i łatwe zakuwanie przewodów bez żadnego wysiłku.
Uruchomienie mechanizmu zaciskającego jest wyjątkowo proste i umożliwia precyzyjną pracę. Zaciskarki dostarczane są z przewodami pneumatycznymi wyposażonymi w szybkozłącza, co przyspiesza i ułatwia ich montaż. Pracują już pod ciśnieniem 6-9 bar.
ENERGOTYTAN E-CS-60 PRZEMYSŁOWY ŚCIĄGACZ IZOLACJI

Urządzenie umożliwia precyzyjne odizolowywanie przewodów. Dzięki wytrzymałej konstrukcji i prostej obsłudze, jest odpowiedni zarówno do krótkich uruchomień jak i obróbki seryjnej. Automatyczna regulacja odległości ściąganej izolacji i przesunięcia. Dzięki załączonemu oprogramowaniu możliwe jest komputerowe sterowanie obróbką.
ENERGOTYTAN E-MC-40 URZĄDZENIE DO ZAKUWANIA I OBRÓBKI PRZEWODÓW

Urządzenie elektryczno-pneumatyczne służące do zakuwania końcówek kablowych izolowanych. Wersja E-MC-40 jest standardowo dostosowana do obróbki końcówek o przekrojach: 0,5/ 0,75/ 1,0 i 1,5 mm2 o długości 8 mm, na życzenie Klienta może zostać wyposażona opcjonalnie w przystawki do przekrojów: 0,25/ 0,34/ 2,5 i 4,0 mm2. W wersji E-MC-40L, możliwa jest obróbka końcówek o przekrojach 4,0/ 6,0; i 10 mm2 maszyna jest dostosowywana do poszczególnych średnic poprzez szybką wymianę kilku części. Korowanie i zaciskanie odbywa się podczas jednej operacji.
ENERGOTYTAN E-EC-65 ZACISKARKA ELEKTRYCZNA

Urządzenie cechuje się kompaktową budową i niewielką wagą, jest przy tym wystarczająco odporne do zastosowań w przemyśle. Zaciskarka nadaje się do kompleksowej obróbki montażowej kabli i wiązek przewodów.
ENERGOTYTAN PRASKA HYDRAULICZNA DO KABLI I PRZEWODÓW PH-60-CK

Praska o lekkiej kompaktowej konstrukcji z obrotową 180° i otwieraną głowicą i napędem dwubiegowym. Wyposażona w automatyczny zawór zwrotny i możliwość przerwania operacji na każdym etapie pracy. ciśnienie robocze: 700 bar, matryce serii M22 w zestawie: praska, walizka
ENERGOTYTAN PODNOŚNIK DO BĘBNÓW KABLOWYCH

Z podnośnikiem hydraulicznym z łatwością podniesiemy duże i ciężkie bębny kablowe od 4 do nawet 10T. Lekka konstrukcja aluminiowa w połączeniu z innowacyjną technologią systemu pozwala na bezpieczną i szybką pracę na budowie lub w magazynie kablowym.
Strony: 1 2 3 Następna »
 
Dostawcy:  Klauke, Cembre, Makita, Stanley, Sonel Produkty  Włókno szklane do przeciągania kabli i przewodów, wciągarki do kabli, rolki kablowe proste i kątowe, narzędzia izolowane, korowarki, korowarka, ręczne i stacjonarne praski hydrauliczne, głowice hydrauliczne, pompy hydrauliczne, elektronarzędzia, praska do kabli, nożyce zapadkowe, końcówki kablowe, mierniki wielofunkcyjne, nożyce zębatkowe, mierniki Sonel analizatory sieci, zestawy do bezpiecznego cięcia kabli, osprzęt elektryczny, krańcówki, dławice, skrzynki, nożyce izolowane do kabli, nożyce do bezpiecznego cięcia pod napięciem, nożyce do kabli, nożyce do recyklingu, wyposażenie rodzielnic elektrycznych, klucze izolowane, nozyce izolowane, wkrętaki izolowane, narzędzia ppn, klucze płaskie izolowane, klucze nasadowe izolowane, narzędzia dla elektryków, zaciskarka do tulejek, Klauke K22, Klauke EK60/22, Klauke HK60/22 Usługi:  serwis pomp i urządzeń hydraulicznych, serwis prasek kablowych ph4, ph6, ph46, serwis prasek Klauke, Cembre