E-EC-65 Zaciskarka stołowa

Zaciskarki » urządzenia stacjonarne

 • E-EC-65 Zaciskarka stołowa
  E-EC-65 Zaciskarka stołowa
 • E-EC-65 Zaciskarka stołowa
  E-EC-65 Zaciskarka stołowa
 • E-EC-65 Zaciskarka stołowa
  E-EC-65 Zaciskarka stołowa
Zapytaj o cenę
Telefon
(+48) 505 56 87 76
E-mail
E-EC-65 zaciskarka stołowa

 • urządzenie cechuje się kompaktową budową i niewielką wagą, jest przy tym wystarczająco odporne do zastosowań w przemyśle. Zaciskarka nadaje się do kompleksowej obróbki montażowej kabli i wiązek przewodów, może ona pracować w dwóch trybach:
 • TRYB 1 pozwala na sterowaniem całą operacją zaciskania poprzez jedno naciśnięcie dźwigni nożnej
 • TRYB 2 umożliwia operatorowi na wstępne zamocowanie końcówki na kablu, poprzez jednokrotne naciśnięcie dźwigni. Ponowne uruchomienie dźwigni rozpoczyna właściwą operację zaciskania. Tryb ten używany jest w przypadku pracy z bardziej złożonymi / nietypowymi końcówkami.
 • siła zacisku może zostać dostosowana indywidualnie do każdego nowego rodzaju końcówek , co umożliwia na ujednolicenie produkcji seryjnej i zminimalizowanie ryzyka ich zniszczenia.
 • naciśniecie przycisku pozwala na dostosowanie szerokości rozwarcia każdej matrycy.
 • w przypadku trudnych do zaciskania żeńskich końcówek możliwe jest zastosowanie dodatkowej nasadki celem zapewnienia właściwego, dokładniejszego i łatwiejszego zaciskania.
 • urządzenie współpracuje z różnymi rodzajami matryc, również produkowanymi na zamówienie Klienta.

charakterystyka techniczna E-EC-65:

E-EC-65 Zaciskarka stołowa

Kategorie pokrewne: E-EC-65 Zaciskarka stołowa
 
Dostawcy:  Klauke, Cembre, Makita, Stanley, Sonel Produkty  Włókno szklane do przeciągania kabli i przewodów, wciągarki do kabli, rolki kablowe proste i kątowe, narzędzia izolowane, korowarki, korowarka, ręczne i stacjonarne praski hydrauliczne, głowice hydrauliczne, pompy hydrauliczne, elektronarzędzia, praska do kabli, nożyce zapadkowe, końcówki kablowe, mierniki wielofunkcyjne, nożyce zębatkowe, mierniki Sonel analizatory sieci, zestawy do bezpiecznego cięcia kabli, osprzęt elektryczny, krańcówki, dławice, skrzynki, nożyce izolowane do kabli, nożyce do bezpiecznego cięcia pod napięciem, nożyce do kabli, nożyce do recyklingu, wyposażenie rodzielnic elektrycznych, klucze izolowane, nozyce izolowane, wkrętaki izolowane, narzędzia ppn, klucze płaskie izolowane, klucze nasadowe izolowane, narzędzia dla elektryków, zaciskarka do tulejek, Klauke K22, Klauke EK60/22, Klauke HK60/22 Usługi:  serwis pomp i urządzeń hydraulicznych, serwis prasek kablowych ph4, ph6, ph46, serwis prasek Klauke, Cembre